Dagmar Zvěřinová

Dagmar Zvěřinová senátorka za ČSSD Pol. příslušnost: ČSSD Volební obvod: č. 51- Žďár nad Sázavou Zvolen za: ČSSD v roce 2008 Mandát: 25.10.2008 - 25.10.2014 Ing. Dagmar Zvěřinová (* 22. října 1953, Moravský Krumlov) je ...

celý životopis
Věk: 64
Narození: 22. 10. 1953 , Moravský Krumlov
Znamení: váhy  

0 se líbí, 2 se nelíbí

Fanklub (0)

Poslední komentáře

Vstup do diskuze